Biznes i Finanse

Kubki reklamowe a gadżety klasy premium

Kubki reklamowe a gadżety klasy premium

Gadżety reklamowe klasy premium wręczane są albo wyjątkowym klientom albo z wyjątkowych okazji. Każda firma w trakcie swojej działalności dochodzi do punktu, w którym miks promocyjny powinien zawierać tego typu upominki. Są to prezenty wykonane z najlepszych materiałów, bardzo estetyczne i maksymalnie użyteczne. 

Gadżety reklamowe klasy premium kojarzą się najczęściej z akcesoriami wykonanymi ze skóry lub drogiego drewna. Często jako prezenty najwyższej klasy wykorzystuje się także wysoko jakościową elektronikę. A czy gadżetami klasy premium mogą być kubki reklamowe? Na to pytanie odpowiemy w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury.

Porcelanowe kubki z nadrukiem

Kubki reklamowe kojarzą się z gadżetami masowymi upominkami klientów. Ich popularność, niski koszt zakupu oraz wysoki poziom zwrotu z inwestycji sprawiają, że są niezwykle często wykorzystywane jako prezenty promocyjne. Ale istnieje kategoria kubków reklamowych, które mogą być wykorzystywane jako gadżety premium. Są to eleganckie kubki wykonane z najwyższej jakości porcelany.

Czy jest to prezent, którym można obdarować najważniejszych klientów? Oczywiście, że tak. Należy jednak pamiętać, że musi być to gadżet gustowny. Kubki z agresywnym przekazem reklamowym na pewno nie sprawdzą się jako upominek klasy premium.

Ekskluzywne kubki termiczne

Drugim przykładem ceramiki reklamowej, która może być wykorzystywana jako prezenty kategorii premium są ekskluzywne termiczne kubki z nadrukiem.

Ceramiczne kubki termiczne zapewniają najwyższej doznania związane z delektowaniem się ulubionymi napojami poza domem. Są nie tylko eleganckie i stylowe, ale również charakteryzują się doskonałym właściwościami izolacyjnymi. Wyróżniają się też na tle innych kubków termicznych, które najczęściej wykonane są z metalu lub tworzyw sztucznych.

Zalety gadżetów klasy premium

Dlaczego warto wręczać klientom gadżety reklamowe klasy premium? Przede wszystkim ze względu na ich zalety. Prezenty tego typu w zdecydowanej większości przypadków charakteryzuje wysoki poziom estetyki co wpływa na ich używalność. A to powoduje zwiększanie skłonności do zapamiętania marki i powstawanie uczucia wdzięczności, które ma decydujący wpływ na przyszłą relację handlową.

Dodatkowo są to upominki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są bardzo trwałe. Oznacza to, że będą wykorzystywane przez długi czas, a więc liczba ekspozycji logotypu firmy będzie duża, co oczywiście przekłada się na budowanie świadomości marki.

Czy warto inwestować w ekskluzywne kubki reklamowe?

Czy warto wykorzystywać kubki reklamowe jako prezenty klasy premium? Oczywiście, że tak. Liczne badania pokazują, że kubki od lat stanowią jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Są bardzo lubiane przez klientów i bardzo często używane. Powodują też powstawanie pozytywnej relacji na linii klient – firma.

Należy jednak pamiętać, że komunikaty reklamowe umieszczone na ekskluzywnych kubkach reklamowych muszą być dyskretne. Gadżety te nie mogą być nachalne, bo najczęściej są używane w sytuacjach wymagających dużej dawki elegancji.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.