Zdrowie i uroda

Koszule męskie dla wymagających – jak wybrać odpowiednią?

Koszule męskie dla wymagających – jak wybrać odpowiednią?

Są takie elementy garderoby, których nie może zabraknąć w szafie żadnego mężczyzny. Jednym z przykładowych elementów wyposażenia, są koszule męskie na zróżnicowane okazje. W tym materiale spróbujemy odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania przez potencjalnych klientów. Mamy nadzieję, że znajdziesz w nim kwestie, które pomogą Ci w trakcie zakupów.

Jak wybrać odpowiednie koszule męskie w zależności od Twojego stylu życia, stanowiska lub preferencji? Spieszymy z pomocą i udzieleniem odpowiedzi, które ułatwiają podejmowanie decyzji. Dzięki temu kolejna inwestycja powinna być o wiele prostsza i szybsza.

Koszula wpuszczona w spodnie lub wyciągnięta – kiedy podjąć decyzję?

Co decyduje o tym, czy koszule męskie mogą być wyciągnięte ze spodni, a kiedy koszulę należy wpuścić w pasek? Sprawdź, by nie popełniać podstawowych błędów.

Koszula wpuszczona

Koszule męskie dostosowane do wpuszczania w spodnie, są zazwyczaj o wiele dłuższe od tych przystosowanych do wyciągania ich na zewnątrz. Posiadają one również dłuższy tył i przód od boków, co znacznie ułatwia wpuszczanie ich za pasek i utrzymanie przez wiele godzin w odpowiednim ułożeniu.

Koszula wyciągnięta

Koszule męskie wyciągane są zazwyczaj krótsze. Sięgają one maksymalnie do połowy rozporka. Dodatkowo różni się ich fason, gdyż nie posiadają one wcięć po bokach ułatwiających wpuszczanie.

Kolor i zdobienia

Czy kolor koszuli ma znaczenie? Kiedy koszula może być bogato zdobiona, a kiedy lepiej postawić na stonowane propozycje bez wzorów lub dodatków? Czy krótki rękaw jest aktualnie akceptowalny i jeśli tak, to kiedy?

Koszula do pracy

Rodzaj, fason i kolor lub wzór koszuli mocno uzależniony jest od Twojego stanowiska. Jeśli jesteś specjalistą do spraw sprzedaży i często kontaktujesz się z klientami, musisz postawić na uniwersalne rozwiązania, np. lekką białą koszulę wpuszczoną w beżowe spodnie typu chinosy. Kierownik w contact center, który nie ma bezpośredniego kontaktu z klientami, może natomiast pozwolić sobie na nieco “luźniejsze” warianty, np. koszule w kratę z podwiniętymi rękawami.

Koszula na co dzień

Wybór koszuli męskiej na co dzień uzależniony jest od Twojego stylu. Pamiętaj, że to Ty masz czuć się dobrze i swobodnie. Jeśli lubisz luźne koszule w kratę z jeansami, postaw na takie połączenia. Spróbuj zachować jednak kilka podstawowych zasad, np. dostosowując fason koszuli do tego, czy będzie ona wypuszczona, czy wciągnięta. Na spotkania z bliskimi warto nieco zaszaleć. Świetnym rozwiązaniem są bogato zdobione koszule męskie z nieszablonowymi motywami i wzorami. Warto mimo wszystko zaznaczyć, że obecnie prym w tej dziedzinie wiodą “światowej sławy” producenci, np. Gucci lub Versace. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziesz fantastycznych propozycji w sieciówkach lub u nieco mniej popularnych projektantów krajowych.

Koszula wieczorowa

Oficjalne okazje i wydarzenia mają to do siebie, że charakteryzują się podniosłym tonem. Warto więc dostosować swój styl ubioru do oczekiwań organizatorów i pozostałych gości. Zbyt kolorowe i bogato zdobione koszule męskie mogą zostać odebrane jako faux pas. Postaw więc na jednolite i stonowane opcje (np. czarne, granatowe, szare, białe lub niebieskie).

Świetnym przykładem wysokogatunkowych produktów dla wymagających klientów, są m.in. koszule MILER Menswear. Jest to produkt zaprojektowany i wykonany z dbałością o najdrobniejsze detale oraz z zachowaniem najwyższych standardów mody męskiej. Jeśli więc chcesz mieć pewność, że Twoja inwestycja będzie satysfakcjonująca, nie zastanawiaj się i wybierz produkty marki MILER Menswear.

Udostępnij