Dom i wnętrze

Myjka ciśnieniowa – prosty sposób na czystość

Myjka ciśnieniowa – prosty sposób na czystość

Powierzchnie znajdujące się na zewnątrz domu stale podlegają działaniu niesprzyjających warunków atmosferycznych. Po krótkim czasie taras, elewacja, podjazd, czy płot ulegają dużemu zabrudzeniu, które nie tak łatwo usunąć. Skutecznym rozwiązaniem jest użycie [b]myjki ciśnieniowej[/b]!

Profesjonalny sprzęt pozwoli szybko i bez dodatkowego wysiłku usunąć zalegający osad, piasek, czy kurz.

Myjka ciśnieniowa – jak to działa?

Myjka ciśnieniowa działa pod ciśnieniem aż kilkuset (30-150) barów! Co za tym idzie, wystarczy nakierować odpowiednio strumień wody na powierzchnię, zachowując środki ostrożności, i niejako praca wykonana! Co więcej, nie ma potrzeby używania dodatkowych detergentów i specjalistycznych środków czyszczących! Jest to zatem nie tylko proste, ale i ekologiczne rozwiązanie. Dodatkowo, zużywa niewiele wody!

Jaką kupić?

Dostępne w sklepie myjki wysokociśnieniowe do użytku domowego, można bezpiecznie stosować na każdej powierzchni! Z powodzeniem przywrócą blask: płytkom, ścianom, kostce brukowej, meblom ogrodowym, ale i…pozbędą się zabrudzeń z auta, nie niszcząc przy tym lakieru!

Przed zakupem myjki ciśnieniowej warto przejrzeć katalog dostępnych modeli. Do gospodarstwa domowego polecane są modele o mniejszej wadze, z wymiennymi końcówkami.

1000rad.pl

Udostępnij