Technologia

Zegarek Superzings – mówiąca opaska z bohaterami

Zegarek Superzings – mówiąca opaska z bohaterami

Zegarek Superzings to kolorowa opaska dla dzieci z czterema bohaterami popularnej serii Super Zings stworzonej przez firmę Magic Box Toys. Postacie podbiły serca wszystkich dzieci. Walka dobra ze złem to wątek wielu bajek, kreskówek, komiksów i co tu dużo mówić filmów, które oglądamy na co dzień. Całe nasze życie polega na walce superbohaterów ze złoczyńcami. Większość z nas chciałaby być superbohaterem. W końcu to oni zawsze zwyciężają.

Czym zaskoczy nas zegarek Superzings?

Zegarek Superzings to opaska, którą bardzo wygodnie nosi się na nadgarstku. Cztery postaci Superzings możemy mieć zawsze przy sobie. Pomoże nam w tym powerband – opaska supermocy. Pod względem kształtu przypomina ona zegarek. Tymczasem nie ma ona nic wspólnego z zegarkiem. To superbroń superbohaterów oraz złoczyńców, która mówi ich głosem. Wystarczy włączyć zegarek, by ujrzeć pierwszego Superbohatera. Ukaże się on w tarczy zegarka. Przypomina ona trochę czarodziejską kulę, z której wróżka przepowiada przyszłość. W „czarodziejskiej kuli” zegarka Superzings możemy ujrzeć następujące postaci:

  • Enigma;
  • Profesor K;
  • Mr King;
  • Kid Kazoom.

Aby ujrzeć kolejną postać, wystarczy przekręcić tarczę zegarka. Jakby były jakieś wątpliwości, kto jest super bohaterem, a kto jest złoczyńcą zegarek Superzings rozwieje wszelkie wątpliwości. W momencie, gdy na tarczy widzimy bohatera, na górze zegarka (po lewej stronie) zapala się zielona żaróweczka. Gdy na tarczy pojawi się złoczyńca, na czerwono zapala się żaróweczka po prawej stronie zegarka. Mało tego! Postaci Superzings wypowiadają swoje słynne powiedzonka. Wystarczy nacisnąć „szklaną kulę”, w której się one znajdują. Dźwięków i fraz jest kilkanaście. Enigma przemawia do nas słowami: „Odkryję wszystkie tajemnice Kazoom”. Z jego ust możemy usłyszeć również słowa: „Nie pasujesz do mojej magii”. Co mówi przemądrzały profesor? „To niedopuszczalne!”. To niezły ubaw dla maluchów. Kid Kazoom zagrzewa do walki słowami: „Najpotężniejszy Superzings to ja” oraz „Zaczyna się walka”. A co na to odpowiada złoczyńca Mr King? Zniszczę wszystkich superbohaterów!”. Możemy odnieść wrażenie, że znajdujemy się na polu walki. Kryć się!

Zegarek Superzings – jak bawić się opaską z bohaterami

Wpatrywanie się w „szklaną kulę” opaski powerband i wysłuchiwanie zabawnych sentencji bohaterów to przednia zabawa. Można jednak wprowadzić odrobinę ruchu. Wystarczy stoczyć prawdziwą walkę bohaterów Superzings. Do zabawy potrzebujemy co najmniej dwójki dzieci. Każde dziecko wybiera sobie, czy chce być superbohaterem, czy złoczyńcą. Dzieci, które mają zegarek Superzings nastawiają w nim postać, którą chcą naśladować, pozostałe chwytają w dłoń dostępną wśród zabawek broń i zaczyna się walka dobra ze złem. Zabawie towarzyszą dźwięki broni bohaterów Superzing. Podczas potrząsania opaską, zegarek wydaje bowiem odgłosy kosmicznej broni. Dzieci mogą biegać za sobą nawzajem i puszczać frazy bohaterów tj. „Nie pasujesz do mojej magii”.

Zegarek Superzings to zabawka, która rozwija wyobraźnię dzieci oraz uczy ich rozpoznawania dobra od zła. Pozwala ona również na aktywność ruchową, która jest niezwykle ważna. W zestawie znajduje się także figurka Enigmy, która ma na dłoni zegarek Superzings. Figurkę Enigmy powinniśmy umieścić na honorowym miejscu.

Udostępnij