Strona główna
Biznes
Tutaj jesteś

Używany VW Passat idealny do firmy

21 sierpnia 2022 Volkswagen Passat


Właściciel firmy, który staje przed problemem wyposażenia swojego interesu w sprawną i działającą infrastrukturę, musi przemyśleć również kwestię zakupu dobrego środka transportu. Okazuje się przy tej okazji, że duże i używane samochody rodzinne, takie jak Volkswagen Passat, mogą się doskonale nadawać do tego celu. Z poniższego tekstu dowiecie się Państwo dlaczego warto zainwestować w takie właśnie auto.

Zalety Volkswagena Passata

Zacznijmy od zalety oczywistej i bardzo istotnej z punktu widzenia właściciela firmy. Passat ma sens jako używany zakup z jednego ważnego powodu: nie jest szczególnie kosztowny w utrzymaniu. W rezultacie można kupić całkiem przyzwoicie wyposażony model w wieku od czterech do pięciu lat w bardzo przystępnej cenie, albo wziąć do w leasing. Kupując samochód w STORE VW FS mamy do dyspozycji różne opcje finansowania, co jest niezwykle wygodne ze względu na osobiste preferencje jak i stan naszego budżetu. Co poza tym? Otóż Volkswagen Passat może pochwalić się dużą ilością miejsca w kabinie, a w wersji kombi również ogromnym bagażnikiem. Jego wnętrze jest solidnie zbudowane z wysokiej jakości materiałów. W praktyce okazuje się, iż zdobycie przez ten pojazd tytułu Europejskiego Samochodu Roku (2015) było w pełni zasłużone. Passat jest często preferowany przez firmy jako istny „pożeracz mil”. Używane wersje tego samochodu są zwykle dostarczane z turbodoładowanym silnikiem Diesla w wersji 1,6 lub 2,0 litra. Ponadto jeśli sprawy zawodowe wymagają wyruszenia w dalszą drogę, gdzie teren jest trudny i urozmaicony, można zdecydować się na modele Volkswagena Passata z napędem na cztery koła. Do auta tego można również bez problemu dodać takie drobiazgi, jak na przykład reflektory LED, ulepszoną nawigację oraz tempomat, który ocenia odległość od samochodu przed nami.

Formy finansowania Volkswagena Passata

W salonie STORE VW FS istnieje kilka możliwości finansowania pojazdów, na co klienci zwracają bardzo dużą wagę. Przede wszystkim takiego samochodu nie trzeba wcale kupować, wystarczy je dla firmy wziąć w abonament. Na czym to polega? Najprościej ujmując salon czynnie uczestniczy w takiej transakcji, pomagając w sprawach obsługowych, takich jak: załatwianie spraw związanych z ubezpieczeniem wozu, przeglądy i konieczne naprawy. Przypomina to bardzo wynajem długoterminowy, a miesięczne opłaty wliczane są w koszty działalności. Salon pomoże także w klasycznym finansowaniu samochodu, które można rozłożyć na wygodne dla klienta raty, dostosowane do zasobów budżetowych. Dodać należy, że dostępne modele zostały sprawdzone pod względem stanu technicznego, przebiegu i pochodzenia.

Redakcja PinSpire

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Księgarnie Internetowe
Finansowanie faktur
wynajem ciężarówki

Jesteś zainteresowany reklamą?