Biznes i Finanse

Starcia Fortuna I ligi: GKS Tychy vs. Zagłębie Sosnowiec – sensacyjny remis

Starcia Fortuna I ligi: GKS Tychy vs. Zagłębie Sosnowiec – sensacyjny remis

GKS Tychy dosłownie w ostatniej minucie meczu z Zagłębiem Sosnowiec doprowadził do remisu 1:1. To jedno z najbardziej emocjonujących starć dwóch śląskich zespołów zawsze budzi ogromne emocje wśród młodych osób. Tym samym ta drużyna obroniła swoją pozycję w tabeli Fortuna I ligi.

Piłka nożna wróciła na stadiony – gra Fortuna I liga. Dwie drużyny w czasie tego spotkania z pewnością chciałby popisać się strzałami z dystansu. W efekcie na obie bramki sypał się grad nieskutecznych strzałów spoza pola karnego. Takie było pierwsze 30 minut, dopiero później, zrażeni małą skutecznością strzałów, zawodnicy zaczęli wbiegać również w pole karne przeciwnika. 

Pierwsza połowa to faul na Patryku Małeckim w samym polu karnym –  w ten sposób Zagłębie Sosnowiec zdobyło pierwszy rzut karny, bezbłędnie wykorzystany przez Fabiana Piaseckiego. Jego cieszynka – piłka włożona pod koszulkę to informacja o radosnej nowinie, że niebawem zostanie ojcem. 

Druga połowa meczu – sensacyjny gol w ostatniej minucie 

Druga połowa spotkania to szansa na wyrównanie przez przeciwników. 58. minuta to piękny strzał Łukasza Sołowieja – strzelił niestety w poprzeczkę. Akcję rozegrano ze stałego fragmentu gry – rzutu rożnego. Wpłynęło to znacznie na poprawę pewności siebie i boiskowej gry gospodarzy. Przeprowadzili jeszcze kilka bezskutecznych szarż na bramkę. 

Wejście rezerwowych bardzo ożywiło grę gospodarzy – o remis walczyli dosłownie do samego końca wierząc, że remis jest możliwy. Gol Łukasza Moneta padł dosłownie w ostatniej doliczonej minucie gry. Pokazuje to ogromny hart ducha graczy GKSu Tychy i sportową rywalizację, którą traktują na serio. 

Obie drużyny mają przydomek “Trójkolorowi”. Obecnie w tabeli Fortuny I ligi zajmują miejsca blisko siebie. Dzieli je jedynie 2 punkty – wyżej obecnie jest GKS Tychy. Kto wie ile czasu potrwa taki stan? Ten mecz pokazuje jedynie jak bardzo wyrównana jest forma obu drużyn. 

Obstawianie meczy znów możliwe u bukmacherów 

Z powrotu drużyn na boiska cieszą się nie tylko sami zawodnicy klubów, ich działacze i kibice, ale i bukmacherzy. Obstawianie meczy na stałe wróciło do oferty wielu stacjonarnych oraz internetowych legalnych polskich bukmacherów. Stale rozwijają oni swoją ofertę tak, by była maksymalnie atrakcyjna dla typerów. I tak Betfan.pl wprowadził możliwość obstawiania liczby strzelonych goli, asyst czy podań. To szczególnie ciekawa opcja dla wielbicieli analizowania statystyk.

Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Betfan.pl posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017

Artykuł sponsorowany

Udostępnij