Motoryzacja

Poznaj nowe modele Skody w finansowaniu

Poznaj nowe modele Skody w finansowaniu

Nie każdego stać na nowy samochód kupowany w regularnej sprzedaży. Nawet roczniki wyprzedażowe z poprzedniego sezonu mogą znacznie nadszarpnąć domowy budżet, a czymś przecież trzeba się przemieszczać. Dlatego też zarówno dla klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm wygodną opcją znajdującą się w ich zasięgu jest leasing pojazdu. 

Jak to działa i dlaczego akurat Skoda leasing jest dobrym pomysłem? 

Podpowiadamy! Na czym polega leasing auta? Umowa leasingu sprawia, że leasingobiorca może w każdym czasie swobodnie dysponować samochodem i korzystać z niego w celach prywatnych bądź służbowych za opłatą miesięczną. Czasami można ustalić wyższą opłatę, która będzie zawierała także wkład związany z wykupieniem w przyszłości pojazdu na własność. W zależności od rodzaju leasingu osoba korzystająca z pojazdu może ponosić opłaty z nim związane lub też zostać zwolniona z tych opłat. Każdy może wybrać taki typ leasingu, jaki najbardziej mu odpowiada. Największą zaletą takiego rozwiązania jest to, że można jeździć nowym pojazdem, który zrobi wrażenie na drodze za niewielkie pieniądze. Poza tym, fani nowoczesnych pojazdów są zachwyceni, gdy co sezon mogą zmieniać auto i testować nowe modele. To bardzo wygodna i komfortowa forma, dużo łatwiejsza do załatwienia, aniżeli kredyt samochodowy, który nie każdemu zostanie przyznany. Skoda leasing oznacza także minimum formalności. 

Skoda leasing – jakie cechy pojazdu świadczą o jego przydatności? 

Skoda to samochód od wielu lat goszczący na rynku motoryzacyjnym. Jest uważany za samochód bezpieczny i funkcjonalny. Nadaje się idealnie na potrzeby rodziny z dziećmi, ale może posłużyć przedsiębiorcy do dojeżdżania na spotkania z kontrahentami. Skoda to pojazd, który legitymuje się ergonomicznymi kształtami i dobrą przyczepnością. Sprawdza się idealnie nawet w utrudnionych warunkach drogowych, wynikających np. z uwarunkowań atmosferycznych. Co to jest kalkulator leasingu samochodu? Można w łatwy sposób sprawdzić ratę leasingową, gdyż dostępne są odpowiednie do tego narzędzia online. Kalkulator leasingu samochodu pozwala zaznaczyć najważniejsze parametry takie jak okres finansowania, ilość rat oraz całkowity koszt leasingu. Jeśli ktoś nie dysponuje bowiem środkami własnymi, może liczyć na finansowanie z firmy, która zajmuje się wspieraniem osób prywatnych oraz przedsiębiorców w staraniach o uzyskanie samochodu na własne potrzeby. Jest to zwłaszcza pomocne wtedy, gdy komuś odmówiono tradycyjnego kredytu w banku. Bez samochodu dzisiaj ani rusz, więc trzeba szukać innych rozwiązań. Leasing auta jest dziś najbardziej optymalnym i najprostszym remedium na problemy z bankami i ich skomplikowanymi procedurami. Brak odpowiedniej zdolności kredytowej w banku nie dyskwalifikuje potencjalnego klienta, lecz zostały stworzone inne narzędzia, aby takiej osobie pomóc w uzyskaniu dostępu do auta wysokiej klasy. 

Zdobądź korzystne finansowanie w VW FS! 

Firma VW FS poleca swoje usługi w zakresie finansowania leasingu dla firm i podmiotów prywatnych. Działamy na rynku od dawna, więc posiadamy w tej materii spore doświadczenie. U nas szybko i łatwo można sprawdzić dostępne opcje i zdobyć środki na wymarzony samochód. Zapraszamy nie tylko osoby, które nie uzyskały kredytu klasyczną drogą, ale także każdego przedsiębiorczego klienta, który nie chce przepłacać i poszukuje najlepszych modeli samochodów. Gwarantujemy rzetelną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta, gdyż rozumiemy zróżnicowane potrzeby

Udostępnij