Zdrowie i uroda

Najlepsze balsamy do ciała – na co się zdecydować?

Najlepsze balsamy do ciała – na co się zdecydować?

Nie trzeba nikogo przekonywać, że nawilżenie to jeden z najważniejszych elementów pielęgnacji. Chodzi tu zarówno o włosy, twarzy, jak i całe nasze ciało! Dziś zajmiemy się tym ostatnim elementem. Często w pielęgnacji dość się go pomija. Wiemy jedynie, że trzeba nałożyć balsam i tyle. Jednak warto wiedzieć, jakie opcje są dostępne, i które z nich są rzeczywiście warte uwagi! Balsamy mogą mieć różne formuły i działanie – poznaj je bliżej!

Ciekawe balsamy, które warto przetestować!

Zwykle na słowo “balsam” od razu przed oczami mamy tubę z kremem. Jednak balsam wcale nie musi mieć takiej konsystencji! Ciekawą opcją jest ten kosmetyk w kostce! Ma on konsystencję mydła, a pod wpływem ciepłoty naszego ciała zaczyna się roztapiać. To bardzo wygodne rozwiązanie, które dodatkowo jest też bardzo treściwe. Takie balsamy w kostce mogą mieć różne kształty, także jako forma masażu. Zwykle zawierają w sobie naturalne składniki, które świetnie odżywiają naszą skórę. No i do tego piękny zapach! Taki zestaw jest naprawdę idealny.

Balsamy do zadań specjalnych, czyli nie tylko nawilżenie!

Balsamy cieszą się dużą popularnością szczególnie w lecie. Warto postawić wtedy na coś więcej, niż tylko nawilżenie! Super pomysłem są balsamy z drobinkami złota czy brokatu. Cudownie mienią się w słońcu i podkreślają opaleniznę. Latem odsłaniamy więcej ciała, więc taki balsam będzie idealnym dodatkiem, a wręcz ozdobą nas samych. Aby podtrzymać tę letnią opaleniznę warto postawić także na kosmetyk brązujący. Taki balsam wydobycie piękny koloryt skóry i utrzyma go na dłużej. Trzeba jednak uważać! Niektóre brązujące kosmetyki zostawiają plamy, jeśli dobrze ich nie rozprowadzimy! Więcej o różnych produktach, a także o pielęgnacji, przeczytasz na stronie http://kosmetyki-internetowo.pl.

Jakie balsamy warto kupić?

W drogeriach znajdziemy wiele sprawdzonych produktów od znanych firm. Warto spróbować na przykład tych od polskich producentów! Mowa tu o marce Eveline oraz Bielenda. Świetną opcją jest również odkrywanie mniejszych, nieznanych tak jeszcze firm. Dzięki temu wspieramy małe przedsiębiorstwa, które wkładają całe swoje serce w tworzenie kosmetyków. Koniecznie sprawdź także polecane na forach czy grupach kosmetyki. Czasem niepozorny produkt, na który nie zwróciłabyś uwagi, okazuje się strzałem w 10! Od tego właśnie jest Internet i wymiana opinii z innymi użytkownikami. Można znaleźć prawdziwe kosmetyczne perełki.

Udostępnij