Strona główna
Dom
Tutaj jesteś

Jak wybrać dobrą karmę dla psa?

17 marca 2021 karma

Większość właścicieli psów nie potrafi wyobrazić sobie życia bez ukochanego pupila. Nic zatem dziwnego, że przywiązują oni tak dużą wagę do dbania o swoich podopiecznych, w tym do właściwego żywienia. Chcąc dawać swoim zwierzakom to, co najlepsze, wielu posiadaczy psów stawia na sprawdzoną karmę Brit, której skład został starannie opracowany pod kątem potrzeb czworonogów. Jakie kryteria powinna spełniać dobra karma dla psów? Czym wyróżnia się karma Brit i dlaczego warto podawać ją swojemu pupilowi?

Karma dla psów o jakości premium

W sklepach dostępne są różne karmy i przekąski dla psów, jednak nie wszystkie rzeczywiście dobrze im służą. Karma Brit to produkt o jakości premium, który może stanowić podstawę zdrowej diety czworonoga. Od tego, czym na co dzień żywi się pies, w dużej mierze zależy jego zadowolenie i zdrowie, a co za tym idzie także długość życia. Warto pamiętać, że pies jest zwierzęciem mięsożernym, toteż najlepsza karma to ta, która zawiera w sobie wysokiej jakości mięso. To jednak nie wszystko, co musi znajdować się w jej składzie. Dobra karma dla psów powinna być bogata w składniki odżywcze zawarte między innymi w rybach, warzywach, owocach oraz ziołach. Skład karmy Brit to unikalna receptura, która łączy w sobie wszystko to, co najlepsze dla zwierzaków. Producent zadbał o to, by oferowane jedzenie dla psów wspierało prawidłowe funkcjonowanie ich organizmu i pozytywnie wpływało na system odpornościowy, tym samym zmniejszając ryzyko wystąpienia poważnych chorób. Co więcej, karma Brit dba o zadowolenie zwierzaków oraz wygląd ich sierści!

Dieta dostosowana do potrzeb każdego psa

Trzeba pamiętać, że indywidualne potrzeby zwierzaków mogą się nieco różnić w zależności od ich wieku, wagi czy rasy. Karma Brit jest dostępna w wielu różnych wersjach, aby każdy czworonóg mógł otrzymać to, czego potrzebuje. W ofercie producenta można znaleźć jedzenie przeznaczone dla psów ras miniaturowych, małych, średnich oraz dużych. Karmy Brit są też zróżnicowane pod kątem wieku psów. Dostępny jest pokarm dla szczeniaków, dorosłych psów oraz seniorów. Każda propozycja bazuje na składnikach aktywnych potrzebnych psom w danym okresie życia. Szczenię powinno dostawać jedzenie, które jest łatwo przyswajalne i charakteryzuje się wysoką strawnością. Z kolei starszym psom należy podawać karmę, która ma silny aromat i zachęca do jedzenia. Trzeba też mieć na uwadze fakt, że każdy pies może mieć swój gust, jeśli chodzi o karmę. Warto zatem sprawdzić różne produkty i zdecydować się na ten, który nasz pupil zjada ze smakiem.

Redakcja PinSpire

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Dekoracje do domu
Wędzenie na świeżym powietrzu
Patelnie kamienne

Jesteś zainteresowany reklamą?